,

Türkiye Avrupa Vakfı Olağan Genel Kurul Toplantı Daveti

Genel Kurulumuzun Değerli Üyeleri,
Türkiye Avrupa Vakfı Olağanüstü Genel Kurulu 18.11.2023 Cumartesi günü saat 11:00 da Koşuyolu Mah.İsmail Paşa Sk No:47 Kadıköy İstanbul adresinde, aşağıda yazılı Gündem ile toplanacaktır.
Yeterli çoğunluk sağlanamaması halinde çoğunluk aranmaksızın ikinci toplantı 25.11.2023 Cumartesi günü aynı saatte, aynı yerde ve aynı gündemle yapılacaktır.
Toplantıya katılmanızı takdirlerinize sunarız.
Saygılarımızla
Türkiye Avrupa Vakfı Yönetim Kurulu
GÜNDEM
1- Açılış
2- İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu
3- Divan Heyetinin Oluşturulması
6- Yeni dönem faaliyet programı ve tahmini bütçenin okunması ve gerekli kararın alınması
9- Dilek ve Temenniler
10- Kapanış

**Sorularınız için info@turkiyeavrupavakfi.org adresine e-posta atarak irtibata geçebilirsiniz

Kamuoyuna Önemli Duyuru

 

TAV-Türkiye Avrupa Vakfı’nın adı ve logosu kullanılarak kurumumuza ait olmayan numaralar ve e-posta hesapları üzerinden bazı kişilere karşılıksız burs kazandıklarına dair mesajlar gönderildiği, kimlik, adres ve banka bilgilerinin istenilmekte olduğu, bu kişilerin teyit amaçlı kurumumuza ulaşması nedeniyle tespit etmiş bulunmaktayız.

Türkiye Avrupa Vakfı’ nın herhangi bir burs programı bulunmamaktadır. Tarafınıza iletilen karşılıksız burs mesajlarının ve e-postaların vakfımız ile hiçbir ilgisi yoktur.

Kurumumuzun adı ve logosu kullanılarak çeşitli numaralardan ve e-posta adreslerinden gelen “burs kazandınız” mesajlarına itibar etmemenizi ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamanızı önemle rica ediyoruz.

Vakfımız tarafından konu ile ilgili yasal süreç başlatılmıştır.

Türkiye Avrupa Vakfı yönetim politikası ve ilkeleri gereğince bütün duyuru, faaliyet ve projelerini sadece resmî web sitesi www.turkiyeavrupavakfi.org ve sosyal medya hesapları Twitter: @TRAvrupaVakfi, Instagram: @turkiyeavrupavakfi, Facebook: @turkiyeavrupavakfi, Linkedin: @türkiye-avrupa-vakfı üzerinden duyurmaktadır.

Yukarıda belirtilen iletişim kanalları hariç kurumumuzun adı ve logosu kullanılarak sizlere iletilen, SMS, whatsapp mesajları, e-posta, telefon numarası, ekran görüntüsü ve benzeri tüm detayları bilgi@turkiyeavrupavakfi.org e-posta adresine iletmenizi rica ediyoruz.

Karşılıksız burs kazandığına ilişkin bilgiyi teyit etmek için vakfımıza ulaşan kişilere teşekkür ediyor ve vakfımız ile irtibata geçmemiş kişilerin mağdur olmamalarını diliyoruz.

Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Saygılarımızla,